Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Bliskie spotkania z poezją współczesną

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Bliskie spotkania z poezją współczesną

19 grudnia odbyło się pierwsze spotkanie w ramach warsztatów „Bliskie spotkania z poezją współczesną” prowadzonych przez dziekana Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie dr hab. prof. UP Marka Karwalę. Zajęcia zostały zorganizowane w celu rozwijania umiejętności analizowania i interpretowania tekstów poetyckich. W warsztatach wzięli uczniowie z gimnazjów w Gnojniku i Lewniowej pod opieką pań: Małgorzaty Wawryki i Eweliny Matus oraz młodzież z naszej szkoły. Kolejne spotkanie odbędzie się 9 stycznia. Organizatorem warsztatów jest Dorota Mucha.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Bliskie spotkania z poezją współczesną