Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zabawa Karnawałowa - Czerwony Kapturek

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zabawa Karnawałowa - Czerwony Kapturek

W naszej szkole odbyła się tradycyjna zabawa karnawałowa. Imprezę rozpoczęły konkursy, w których uczestniczyli przedstawiciele poszczególnych klas. Po konkursach wszyscy uczniowie udali się na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców, a następnie rozpoczęła się dyskoteka, na której wszyscy świetnie się bawili.

W trakcie imprezy uczniowie pod opieką pani Joanny Olchawy przygotowali bajkę braci Grimm "Rotkäppchen" czyli "Czerwony Kapturek" po niemiecku

Nasi "aktorzy" perfekcyjnie opanowali swoje role w języku niemieckim. Widać było na scenie, że są zgranym zespołem i czerpią dużo radości ze wspólnego spotkania.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Zabawa Karnawałowa - Czerwony Kapturek