Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

26 stycznia odbył się „XIII Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek”, w którym wzięli udział uczniowie wszystkich szkół Gminy Gnojnik. Nasze Gimnazjum reprezentowały: Karolina Kuc, Joanna Tasior, Kamila Wyczesana, Julia Leś, Wiktoria Legutko, Nikola Mikulska, Kinga Rams, Joanna Chmielarz i Anna Rzońca. Uczennice zaprezentowały dwa utwory: „Zaśpiewajmy kolędę” oraz  „Gore gwiazda”.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek