Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Każdy krok ma znaczenie

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Każdy krok ma znaczenie

OSP Uszew przekazała nam naklejki informujące, jak należy się zachować w razie wypadku. Ciekawostką jest fakt, że informacje te zostały umieszczone na frontach schodów. Każdy, kto wchodzi na piętro gimnazjum widzi, jakie kolejne kroki należy podejmować, gdy jesteśmy świadkami wypadku lub przytrafi się nam jakieś niebezpieczne zdarzenie. Mamy nadzieję, że przyczyni się to do wzrostu bezpieczeństwa młodzieży. Dziękujemy Panu Wojciechowi Kukli za interesującą inicjatywę.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Każdy krok ma znaczenie