Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Targi edukacyjne

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Targi edukacyjne

Uczniowie klasy III wzięli udział w Powiatowych Targach Edukacyjnych w Brzesku, aby zapoznać się z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Każda szkoła miała swoje stanowisko, przy którym prezentowane były kierunki kształcenia. Uczniowie mogli również zadawać pytania swoim starszym kolegom oraz koleżankom ze szkół średnich, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje. Ten wyjazd na pewno przyczynił się do poszerzenia wiedzy trzecioklasistów na temat dalszej drogi edukacji oraz był okazją do zwiedzenia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Targi edukacyjne