Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Sukces Kornelii Warkocz

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Sukces Kornelii Warkocz

Nasza uczennica Kornelia Warkocz przygotowywała się do Konkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie. Pomyślnie przeszła przez etapy szkolny oraz rejonowy zorganizowany w Tarnowie, a 1 marca wzięła udział w etapie wojewódzkim w Krakowie i uzyskała tytuł finalistki Konkursu. Kornelia przygotowywała się pod kierunkiem pani Doroty Muchy.

Serdecznie gratulujemy!

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Sukces Kornelii Warkocz