Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
„Wiosenny Turniej Zdrowia”

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

„Wiosenny Turniej Zdrowia”

Dnia 21 marca 2017r. w naszym Gimnazjum odbył się „Wiosenny Turniej Zdrowia”. Celem imprezy było kształtowanie postaw prozdrowotnych oraz integracja zespołów klasowych. Uczniowie startowali w konkurencjach sportowych, rysowali piramidę zdrowia i przygotowywali wiosenne kanapki. Pierwsze miejsce w turnieju zajęła klasa 3. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności „Wiosenny Turniej Zdrowia”