Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Akcja „Opatrunek na ratunek”

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Akcja „Opatrunek na ratunek”

Szkolne Koło Caritas naszego Gimnazjum we współpracy ze Szkołą Podstawową w Uszwi przeprowadziło Akcję „Opatrunek na ratunek” ogłoszoną przez „Fundację Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio” z Poznania. Przez miesiąc uczniowie obu szkół zgromadzili 10 kg materiałów opatrunkowych, które zostaną przekazane  przychodniom misyjnym. Gimnazjaliści wsparli także akcję środkami pieniężnymi wrzucanymi do „skarbonki miłosierdzia”.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Akcja „Opatrunek na ratunek”