Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Witaj Majowa Jutrzenko

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Witaj Majowa Jutrzenko

28 kwietnia społeczności Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Uszwi wzięły udział w akademii poświęconej 226 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klasy 1b gimnazjum pod opieką p. Doroty Muchy przygotowali montaż słowno-muzyczny, w którym przybliżyli historię uchwalenia Konstytucji, jej doniosłość oraz walkę Polaków o wolność.  Patriotyczne wiersze i pieśni w wykonaniu uczniów klas pierwszych gimnazjum oraz utwory polskich kompozytorów wprowadziły nas w atmosferę święta narodowego przypadającego 3 maja.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Witaj Majowa Jutrzenko