Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Z wizytą w bibliotece

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Z wizytą w bibliotece

W dniach 8-15 maja odbyła się XIV edycja Tygodnia Bibliotek pod hasłem „Biblioteka. Oczywiście!” Z tej okazji młodzież naszego gimnazjum pojechała z wizytą do RCKB

w Brzesku, gdzie mieści się Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna. Uczniowie klas Ia, Ib i II wzięli udział w lekcjach bibliotecznych. Pani Magdalena Gurgul oprowadziła nas po pomieszczeniach należących do biblioteki, pokazała, gdzie znajdują się różne działy i opowiedziała, jak można skorzystać z różnorodnych zasobów bibliotecznych. Przedstawiła nam też historię biblioteki w Brzesku. Na koniec uczniowie wzięli udział w quizie na temat tej placówki. Okazało się, że zapamiętali wiele informacji.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Z wizytą w bibliotece