Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Rozgrywki na Orliku

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Rozgrywki na Orliku

Dnia 11 maja br. gimnazjaliści zakończyli gminne zmagania sportowe. Na terenie „Orlika” odbyły się mecze piłki nożnej między drużynami, które reprezentowały gimnazja z Gminy Gnojnik. Zwyciężyła drużyna z Gnojnika, natomiast drugie miejsce ex aequo zdobyły drużyny z Lewniowej i Uszwi. Po zakończeniu zmagań sportowych wszyscy uczestnicy rozgrywek mogli skorzystać z przygotowanego poczęstunku. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z imprezy.

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Rozgrywki na Orliku