Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zjazd Szkolnych Kół Caritas

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zjazd Szkolnych Kół Caritas

8 czerwca członkowie Szkolnego Koła Caritas naszego Gimnazjum uczestniczyli w XI Zjeździe SKC diecezji tarnowskiej, w którym wzięło udział ponad 1500 wolontariuszy. Spotkanie odbyło się w parafii pw. bł. Karoliny Kózki w Tarnowie. Mszy św. przewodniczył bp Andrzej Jeż, który w homilii powiedział: „Jesteśmy piękni, gdy żyjemy dla innych ludzi, gdy się dla nich poświęcamy, gdy nasze życie jest pełne dobra, miłości, troski o drugiego człowieka”. Po eucharystii odbyła się integracyjna agapa.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Zjazd Szkolnych Kół Caritas