III Powiatowy konkurs języka angielskiego dla Gimnazjalistów

15 maja odbył się międzyszkolny konkurs języka angielskiego dla gimnazjalistów zorganizowany przez Zespół Szkół nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni. W konkursie wzięło udział ponad 70 uczniów z powiatu brzeskiego oraz bocheńskiego. Konkurs miał formę testu, który sprawdzał wiedzę i umiejętności z zakresu struktur gramatycznych  oraz leksykalnych w różnego rodzaju zadaniach, np. test wielokrotnego wyboru, tłumaczenie fragmentów zdań na j. angielski, przekształcanie zdań, uzupełnianie luk oraz słowotwórstwo. Uczniowie pisali test w dwóch kategoriach: kategoria uczniów klas I i II oraz uczniów klas III. Nasze Gimnazjum reprezentowało 4 uczniów: Kornelia Mikulska (klasa II), Patryk Bober (klasa IIIb), Artur Babraj (klasa IIIa) oraz  Konrad Czchowski (klasa IIIa).

Patryk Bober zajął III miejsce w kategorii uczniów klas III. W nagrodę otrzymał dyplom oraz bon pieniężny do wykorzystania w sieci sklepów Empik. Gratulacje należą się również pozostałym uczniom, ponieważ wszyscy otrzymali ponad 50% punktów.

{gallery}aktualnosci/2013_2014/konkurs_bochnia_ang{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Aktualności Archiwum Aktualności 2013/2014 III Powiatowy konkurs języka angielskiego dla Gimnazjalistów