Wycieczka do Krakowa

Wycieczka do Krakowa na obchody Europejskiego Dnia Języków

W dniu 27 września 2014 r. uczniowie z PG w Uszwi oraz z PG w Gnojniku wzięli udział w obchodach Europejskiego Dnia Języków w Krakowie. W ramach dni otwartych Instytutów Goethego i British Council uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w lekcjach pokazowych w języku angielskim i niemieckim, grach i zabawach językowych oraz zwiedzenia tych dwóch instytucji. Wyjazd ten miał na celu rozwijanie zainteresowań oraz umiejętności i sprawności komunikacyjnych. Uczniowie mogli sprawdzić stopień zaawansowania językowego oraz nawiązać kontakty z innymi uczniami będącymi na tym samym poziomie znajomości języka angielskiego i niemieckiego.

{gallery}aktualnosci/2014_2015/wycieczka_do_krakowa_edj{/gallery}