Gminne zawody szachowe

Gminne zawody szachowe

27 listopada w naszej szkole odbyły się gminne zawody szachowe. Brali w nich udział uczniowie PG w Gnojniku i PG w Uszwi.
Po powitaniu zawodnicy rozpoczęli walkę o wysokie miejsca na podium, ponieważ tylko 3 pierwsze osoby kwalifikowały się do etapu powiatowego. Naszą szkołę reprezentowali: Weronika Pawełek, Monika Zabrzańska, Marek Zabrzański, Piotr Legutko i Dawid Zięć. Mimo zaciętej rywalizacji, w kategorii dziewcząt lepsze okazały się uczennice z PG w Gnojniku, które zajęły I i II miejsce, III lokatę wywalczyła Monika Zabrzańska. Wśród chłopców zwyciężył Marek Zabrzański, a Piotr Legutko uzyskał III miejsce.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Gminne zawody szachowe