Mikołajki

6 grudnia 2007r. w naszej szkole odbył się turniej mikołajkowy przygotowany przez p. Martę Szczepańską i p. Pawła Olchawę. Rozpoczął się tańcem dyskotekowym, który zaprezentowały uczennice klasy IIa.

Następnie wszystkie klasy naszego gimnazjum rywalizowały między sobą w dyscyplinach sportowych i plastycznych, takich jak: pakowanie prezentu, projektowanie oryginalnego stroju dla Mikołaja,

rzut prezentami do worka,

wyścig mikołajów w workach.

W jury zasiedli: p.Teresa Czesak, p. Anna Kotarba, p. Piotr Rzepa oraz dwie uczennice z klas III: Anna Kalisz i Zofia Młyńska.

W turnieju zwyciężyli uczniowie klasy IIIb, którzy zostali nagrodzeni przez Mikołaja drobnymi upominkami.

Następnie Mikołaj wraz ze swoim reniferem i pomocnikiem rozdał wszystkim uczniom oraz nauczycielom słodycze.