Konkurs „ Maths is cool”

Konkurs „ Maths is cool”

15 maja Weronika Pawełek, Monika Zabrzańska, Krzysztof Krzan i Sławomir Pabian wzięli udział w matematyczno - anglistycznym konkursie „ Maths is cool”, który odbył się w Lipnicy Murowanej.

Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z matematyki i języka angielskiego. W konkursie wzięło udział 66 osób, a nasi uczniowie zdobyli nastepujące miejsca:

• Monika Zabrzańska - miejsce VI
  • Weronika Pawełek - miejsce IX
  • Sławomir Pabian - miejsce XII
  • Krzysztof Krzan - miejsce XIV
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2007/2008 Konkurs „ Maths is cool”