Inauguracja roku szkolnego 2008/2009

Inauguracja roku szkolnego 2008/2009

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Na początku uroczystości odbyło się spotkanie uczniów i nauczycieli na sali gimnastycznej. Pani dyrektor Barbara Kondziołka powitała wszystkich po wakacyjnej przerwie, zapoznała z planem pracy szkoły na najbliższe dni oraz  przedstawiła nowych nauczycieli: p. Kornelia Koczwara- j. niemiecki, p. Kamil Kuras- wych. fiz. i p. Estera Świerad – technika. Uczciliśmy  także chwilą ciszy pamięć ofiar II wojny światowej. Następnie uczniowie poszczególnych klas spotkali się z wychowawcami, po czym cała społeczność naszej szkoły uczestniczyła we Mszy św. rozpoczynającej nowy rok szkolny i katechetyczny .

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2008/2009 Inauguracja roku szkolnego 2008/2009