Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Bal Karnawałowy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Bal Karnawałowy

 

      Dnia 10 stycznia 2009 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy połączony z konkursami przygotowanymi przez kl. II „a” pod kierunkiem Pani Agaty Zaczyńskiej.

Uczniowie gimnazjum uczestniczyli w 3 konkurencjach. Każda klasa była reprezentowana przez chłopca i dziewczynę. W jury zasiedli: Pani Dyrektor Barbara Kondziołka, Pani Teresa Czesak, oraz zastępca przewodniczącej szkoły Natalia Brzeska.

Pierwsza konkurencja polegała na zjedzeniu jogurtu w jak najkrótszym czasie. Jedna osoba z pary miała zawiązane oczy i jej zadaniem było „nakarmienie” swojego partnera.

W drugiej konkurencji pary reprezentujące poszczególne klasy musiały tańczyć na gazecie tak, aby nie wyjść poza jej obręb.

Trzecia konkurencja – karaoke – cieszyła się największym powodzeniem. Reprezentanci klas śpiewali piosenki przygotowane przez organizatorów konkursu. Do występu wokalnego zostali zaproszeni również nauczyciele: Pani Dyrektor Barbara Kondziołka, Pani Teresa Czesak, Pani Dorota Mucha, Pani Anna Kotarba i Pani Agata Zaczyńska.

Po konkursach wszyscy uczniowie udali się na poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców, a następnie bawili się przy świetnej muzyce do godziny 21.