Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dni otwarte Zespołu Szkół w Czchowie

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dni otwarte Zespołu Szkół w Czchowie

Do tradycji naszej szkoły wpisuje się udział w dniach otwartych Zespołu Szkół w Czchowie. Po raz kolejny uczniowie klasy 3 naszego gimnazjum mieli możliwość obejrzenia szkoły i zapoznania się z głównymi kierunkami jej działania. Wizyta rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej. Następnie odbyła się prezentacja klasopracowni i nasi uczniowie mogli wziąć udział w prostych ćwiczeniach z różnych przedmiotów. Zwiedzili również wystawy przedstawiające dotychczasową działalność szkoły.

 

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Dni otwarte Zespołu Szkół w Czchowie