Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zjazd Szkolnych Kół Caritas

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zjazd Szkolnych Kół Caritas

9 czerwca przedstawiciele Szkolnego Koła Caritas  działającego w naszej szkole uczestniczyli w V diecezjalnym zjeździe SKC, który odbył się w Zabawie. Zawiązanie Zjazdu miało miejsce pod domem patronki SKC diecezji tarnowskiej bł. Karoliny Kózki w Wał- Rudzie, skąd  wyruszyła droga krzyżowa szlakiem męczeństwa Błogosławionej. Następnie udaliśmy się do Sanktuarium w Zabawie. Na palcu przykościelnym uczestniczyliśmy we Mszy św., której przewodniczył Ks. Bp Andrzej Jeż wraz z asystentami SKC.  Po Eucharystii przyszedł czas na poczęstunek oraz zabawę.

 

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2010/2011 Zjazd Szkolnych Kół Caritas