Poranek wigilijny

22 grudnia upłynął w naszej szkole w świątecznej atmosferze. Najpierw uczestniczyliśmy w tradycyjnym poranku wigilijnym, przygotowanym przez uczniów kl.I i III. Na montaż słowno-muzyczny złożyły się kolędy, pastorałki, wiersze o tematyce bożonarodzeniowej oraz scenki dramowe. Program był przeplatany tekstami bł. Matki Teresy z Kalkuty na temat dobra, miłości, tolerancji i miłosierdzia - wartości tak potrzebnych we współczesnym świecie.

{gallery}aktualnosci/2009_2010/wigilia/1{/gallery}

Po zakończeniu części artystycznej P.Dyrektor B.Kondziołka złożyła gronu pedagogicznemu, pracownikom i uczniom świąteczne życzenia. Następnie odbyły się wigilie klasowe, na których nie zabrakło tradycyjnych potraw i śpiewu kolęd.

{gallery}aktualnosci/2009_2010/wigilia/2{/gallery}