Święto Konstytucji Trzeciego Maja

30 kwietnia uczestniczyliśmy w akademii poświeconej rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja przygotowanej przez uczniów kl. V Szkoły Podstawowej. Montaż słowno-muzyczny połączony z inscenizacją oraz prezentacją multimedialną  podkreślał doniosłą rolę przełomowego wydarzenia w dziejach naszego narodu, jakim było opracowanie i uchwalenie w 1791 r. Ustawy Zasadniczej.  Patriotyczne wiersze, pieśni i muzyka F. Chopina  z pewnością budziły poczucie dumy narodowej i szacunek dla wszystkich rodaków, którzy na przestrzeni wieków budowali lepszą przyszłość naszej ojczyzny.

{gallery}aktualnosci/2009_2010/3_maj{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2009/2010 Święto Konstytucji Trzeciego Maja