Festyn rodzinny

30 maja odbył się festyn pod hasłem  "Przyroda dla nas, my dla przyrody" przygotowany wspólnie ze Szkołą Podstawową. W imprezie wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych oraz lokalna społeczność Uszwi i Zawady Uszewskiej. Motywem przewodnim festynu była tematyka ekologiczna. Widzowie mieli okazję podziwiać m.in. występy przedszkolaków, układy choreograficzne zespołu tanecznego ze Szkoły Podstawowej oraz umiejętności uczestników konkursu "Mam talent". Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali scenkę kabaretową, pokaz mody ekologicznej, piosenkę "Jasne niebo, czysta woda" oraz przeprowadzili quiz sprawdzający wiedzę na temat środowiska naturalnego. Wystąpiły także cheerleaderki. Dopełnieniem części artystycznej były konkursy sportowe i loteria fantowa.

{gallery}aktualnosci/2009_2010/festyn_2010{/gallery}

zobacz więcej ...