Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wspomnienia z wakacji

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wspomnienia z wakacji

 

Na zaproszenie burmistrza Gminy Pieszyce Pana Mirosława Obala uczniowie naszego Gimnazjum oraz Szkoły Podstawowej, którzy zostali poszkodowani przez tegoroczną powódź, uczestniczyli w zorganizowanej specjalnie dla nich koloni. Miejscem zakwaterowania była Szkoła Podstawowa nr 1 w Pieszycach. Podczas 11 dni wypoczynkuna kolonistów czekało wiele atrakcji, m.in. korzystanie z miejskiego basenu oraz liczne wycieczki. Nasi uczniowie zwiedzili Pałac w Pieszycach, kopalnię w Nowej Rudzie, kompleks Osówka. W programie pobytu nie zabrakło wędrówki na Wielką Sowę (Główny wierzchołek Gór Sowich) i ogniska. Pogoda dopisała, a smaczne posiłki pozwalały na regenerację sił potrzebnych do kolejnych wypraw. To były niezapomniane chwile, pełnie wrażeń i nowych doświadczeń.

 

Składamy serdeczne podziękowania Panu Burmistrzowi Gminy Pieszyce Mirosławowi Obalowi, pracownikom biura promocji Gminy, którzy towarzyszyli kolonistom każdego dnia oraz pracowniom ZOSiP w Pieszycach na czele z Panią dyr. Jadwigą Wąsik za trud włożony w zorganizowanie wypoczynku kolonistom, serdeczną atmosferę i życzliwość.

 

 

 

Wycieczka do Dzierżoniowa

 

 

 

zobacz więcej

 

 

Wycieczka do Kopalni Węgla w Nowej Rudzie

 

 

zobacz więcej

 

Wycieczka do Pałacu w Pieszycach

 

 

zobacz więcej

 

Wycieczka do stadniny koni w Piskorzowie

 

Wycieczka do stajni Podolin

 

Wycieczka do Walimia

 

Wycieczka na Ślężę

 

 

zobacz więcej

 

Wycieczka na Wielką Sowę

 

 

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2009/2010 Wspomnienia z wakacji