Wspomnienia z wakacji

Na zaproszenie burmistrza Gminy Pieszyce Pana Mirosława Obala uczniowie naszego Gimnazjum oraz Szkoły Podstawowej, którzy zostali poszkodowani przez tegoroczną powódź, uczestniczyli w zorganizowanej specjalnie dla nich koloni. Miejscem zakwaterowania była Szkoła Podstawowa nr 1 w Pieszycach. Podczas 11 dni wypoczynkuna kolonistów czekało wiele atrakcji, m.in. korzystanie z miejskiego basenu oraz liczne wycieczki. Nasi uczniowie zwiedzili Pałac w Pieszycach, kopalnię w Nowej Rudzie, kompleks Osówka. W programie pobytu nie zabrakło wędrówki na Wielką Sowę (Główny wierzchołek Gór Sowich) i ogniska. Pogoda dopisała, a smaczne posiłki pozwalały na regenerację sił potrzebnych do kolejnych wypraw. To były niezapomniane chwile, pełnie wrażeń i nowych doświadczeń.

Składamy serdeczne podziękowania Panu Burmistrzowi Gminy Pieszyce Mirosławowi Obalowi, pracownikom biura promocji Gminy, którzy towarzyszyli kolonistom każdego dnia oraz pracowniom ZOSiP w Pieszycach na czele z Panią dyr. Jadwigą Wąsik za trud włożony w zorganizowanie wypoczynku kolonistom, serdeczną atmosferę i życzliwość.

Wycieczka do Dzierżoniowa

Wycieczka do Kopalni Węgla w Nowej Rudzie

Wycieczka do Pałacu w Pieszycach

zobacz więcej