Pożegnanie absolwentów

Dnia 20 czerwca 2007 r. w Świetlicy Wiejskiej w Uszwi odbyło się pożegnanie uczniów klas III, którzy zakończyli w tym roku edukację w naszej szkole. Uroczystość rozpoczęła się przemową pani dyrektor. Wręczyła ona trzecioklasistom nagrody książkowe. Rodzice otrzymali listy gratulacyjne i podziękowania. Następnie absolwenci przedstawili swój program artystyczny. Kolejnym punktem akademii było pożegnanie uczniów odchodzących klas przez drugoklasistów, którzy wręczyli im symboliczne maskotki. Podczas uroczystości miało także miejsce przekazanie sztandaru nowemu pocztowi.
Następnie pożegnaliśmy panią Ewę Cichostępską, która odchodzi na emeryturę po 26 latach pracy pedagogicznej.

{gallery}aktualnosci/2006_2007/pozegnanie_klas_3_2007/{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2006/2007 Pożegnanie absolwentów