Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Mikołajki w Domu Dziecka w Jasieniu

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Mikołajki w Domu Dziecka w Jasieniu

 

 

Tradycją Publicznej Szkoły Podstawowej oraz Publicznego Gimnazjum w Uszwi jest coroczna wizyta w Domu Dziecka w Jasieniu. Celem odwiedzin jest obdarowanie wychowanków tej placówki skromnym upominkiem oraz złożenie życzeń świątecznych i noworocznych. Uczniowie uszewskich szkół pod kierunkiem nauczycielek Doroty Muchy i Zofii Zięć z zaangażowaniem przystąpili do przeprowadzenia zbiórki pieniędzy. Akcja została przeprowadzona już po raz ósmy. Korzyść z odwiedzin jest obopólna, gdyż uczniowie z Uszwi uczą się empatii.
W organizacji mikołajek co roku pomagają strażacy z OSP w Uszwi. Od kilku lat przedstawicieli samorządu obu szkół do Jasienia zawozi pan Zdzisław Majcher.

 

zobacz więcej

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2004/2005 Mikołajki w Domu Dziecka w Jasieniu