Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
17 czerwiec 2004

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

17 czerwiec 2004

OC w gimnazjum

Zgodnie z "Planem działania Województwa Małopolskiego w zakresie obrony cywilnej /ochrony ludności/, zarządzania - reagowania kryzysowego i spraw obronnych w 2004 r." w dniu 17 czerwca przeprowadzono:
  • zajęcia teoretyczne z zakresu bezpieczeństwa p. pożarowego, znajomości sygnałów alarmowych i sposobów zachowania się w sytuacjach zagrożenia pożarowego oraz niebezpieczeństw związanych z okresem letnim i zbliżających się wakacji,
  • zajęcia praktyczne z ewakuacji w przypadku pożaru,
  • pokaz w zakresie udzielania pierwszej pomocy.
Zajęcia przygotowali pod nadzorem pani Doroty Muchy uczniowie szkoły w ramach ścieżki obrona cywilna.