Inauguracja roku szkolnego 2012/2013

Inauguracja roku szkolnego 2012/2013

3 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Na początku uroczystości odbyło się spotkanie uczniów i nauczycieli na sali gimnastycznej. Pani mgr Teresa Czesak w zastępstwie Pani Dyrektor powitała wszystkich po wakacyjnej przerwie oraz życzyła uczniom i kadrze pedagogicznej owocnej pracy.

Następnie wszyscy uczestniczyli we Mszy św. Po powrocie do budynku szkoły wychowawcy zapoznali uczniów z planami lekcji i przypomnieli o przepisach bezpieczeństwa i higieny pracy.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Inauguracja roku szkolnego 2012/2013