Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Inauguracja roku szkolnego 2012/2013

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Inauguracja roku szkolnego 2012/2013

3 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Na początku uroczystości odbyło się spotkanie uczniów i nauczycieli na sali gimnastycznej. Pani mgr Teresa Czesak w zastępstwie Pani Dyrektor powitała wszystkich po wakacyjnej przerwie oraz życzyła uczniom i kadrze pedagogicznej owocnej pracy.

Następnie wszyscy uczestniczyli we Mszy św. Po powrocie do budynku szkoły wychowawcy zapoznali uczniów z planami lekcji i przypomnieli o przepisach bezpieczeństwa i higieny pracy.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Inauguracja roku szkolnego 2012/2013