Wycieczka integracyjna kl. I

W  dniach 2.10 - 3.10 uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w wycieczce do Jodłówki Tuchowskiej.
 Pierwszoklasiści mogli poznać się lepiej podczas zajęć integracyjnych prowadzonych przez psychologa. Wieczorem odbyło się ognisko, w trakcie  którego  uczniowie prezentowali swoje talenty: satyryczne i aktorskie. Najwięcej emocji dostarczyły występy wokalne podczas zabawy w karaoke. Ponadto uczestnicy wycieczki mieli do dyspozycji salę komputerową, siłownię oraz  salę gimnastyczną, gdzie odbywały się rozgrywki sportowe. Podczas spacerów poznawali historię okolicy i zabytki. Korzystali także z tamtejszego mikroklimatu.

{gallery}aktualnosci/2012_2013/wycieczka_jodlowka{/gallery}

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Wycieczka integracyjna kl. I