Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Dzień Patrona

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Dzień Patrona

Dzień Patrona jest ważnym wydarzeniem w życiu szkoły. Nasze Gimnazjum obchodzi go 16 października. Również w tym roku na uroczystości zgromadziła się cała społeczność szkoły. Obchody  rozpoczęliśmy od udziału we mszy świętej. Dalsza część uroczystości odbyła się na sali gimnastycznej. Najpierw pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, po czym uczniowie kl. III b przedstawili montaż słowno – muzyczny poświęcony obchodom DKEN. Następnie gimnazjaliści z kl. II b przybliżyli postać Patronki Szkoły św. Królowej Jadwigi, recytując wiersze i prezentując scenkę dramatyczną.

Ostatnim punktem programu były otrzęsiny klasy I. Uczniowie wraz z wychowawczynią p. Anną Marchwicą z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w wielu zabawnych konkurencjach.

Po części oficjalnej odbyła się dyskoteka połączona z poczęstunkiem przygotowanym przez Radę Rodziców.