Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Projekt edukacyjny klasy IIa

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Projekt edukacyjny klasy IIa

W dniu 8 stycznia odbyła się prezentacja projektu edukacyjnego klasy IIa dla całej społeczności szkolnej, zaś 9 stycznia dla rodziców. Tematem były zwyczaje bożonarodzeniowe w Europie i na świecie. Rozpoczął się on jasełkami oraz śpiewaniem kolęd. Uczniowie w ciekawych strojach zaprezentowali scenę narodzin Zbawiciela. Podczas prezentacji widzowie mogli zdobyć wiadomości na ten temat poprzez prezentacje, quiz i kosztowanie przysmaków poszczególnych krajów.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2012/2013 Projekt edukacyjny klasy IIa