Zabawa karnawałowa

Zabawa karnawałowa

31 stycznia odbyła się zabawa karnawałowa. Imprezę rozpoczęto turniejem, w których uczestniczyli przedstawiciele poszczególnych klas. Zawodnicy musieli wykazać się umiejętnościami malarskimi, sprawnościowymi oraz wiedzą muzyczną. Uczniowie wzięli także udział w klasowym karaoke. Zwycięzcą turnieju została klasa 2b. Po zmaganiach konkursowych rozpoczęła się dyskoteka, na której wszyscy uczniowie świetnie się bawili. Rada Rodziców przygotowała smaczny poczęstunek.