Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zabawa karnawałowa

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zabawa karnawałowa

31 stycznia odbyła się zabawa karnawałowa. Imprezę rozpoczęto turniejem, w których uczestniczyli przedstawiciele poszczególnych klas. Zawodnicy musieli wykazać się umiejętnościami malarskimi, sprawnościowymi oraz wiedzą muzyczną. Uczniowie wzięli także udział w klasowym karaoke. Zwycięzcą turnieju została klasa 2b. Po zmaganiach konkursowych rozpoczęła się dyskoteka, na której wszyscy uczniowie świetnie się bawili. Rada Rodziców przygotowała smaczny poczęstunek.