Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Święto Niepodległości

12 listopada podczas uroczystej akademii obchodziliśmy 95. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Na montaż słowno-muzyczny złożyły się  patriotyczne wiersze i żołnierskie piosenki. Występ uczniów przybliżył  drogę narodu polskiego do wolności oraz pokazał,  że Polacy w obliczu niewoli potrafili jednoczyć siły w jednym celu - „żeby Polska była Polską”. Scenografię stanowiły symbole narodowe i brzozowe krzyże przypominające o tych, którzy oddali życie za wolność naszego kraju.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Święto Niepodległości