Wycieczka do Krakowa

Wycieczka do Krakowa

19 listopada 26 uczniów gimnazjum wzięło udział w wycieczce do Krakowa. W ramach wycieczki odbyła się projekcja filmu w kinie oraz wizyta w Muzeum Historycznym Krakowa. W muzeum tym młodzież obejrzała wystawę ”Czas okupacji 1939-1945”, która mieści się w dawnej Fabryce emalii Oskara Schindlera. Uczniowie w ciekawy sposób zapoznani zostali z historią Krakowa i losami polskich i żydowskich mieszkańców miasta w czasie II wojny światowej.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Wycieczka do Krakowa