Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Bożonarodzeniowe Życzenia

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Bożonarodzeniowe Życzenia

W dniu 18 grudnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego: Katarzyna Toboła i Konrad Czchowski przekazali od całej społeczności Publicznego Gimnazjum w Uszwi życzenia - zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2014. Nasze życzenia w tym dniu dotarły do Wychowanków Domu Dziecka w Jasieniu, posła Edwarda Czesaka, p. Wójta Gminy Gnojnik. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Bożonarodzeniowe Życzenia