Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Podsumowanie r. szk. 2013/2014 oraz pożegnanie absolwentów

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Podsumowanie r. szk. 2013/2014 oraz pożegnanie absolwentów

25 czerwca 2014 r. odbyło się pożegnanie absolwentów naszego Gimnazjum  oraz podsumowanie roku szkolnego 2013/2014. Uczniowie wszystkich klas wraz z nauczycielami  i rodzicami uczestniczyli we mszy świętej, a następnie udali się do szkoły. Pani dyrektor Barbara  Kondziołka przedstawiła wszystkim zebranym wyniki klasyfikacji końcoworocznej oraz wyniki egzaminu gimnazjalnego uczniów klas III. Wręczone zostały nagrody książkowe za wysokie osiągnięcia w nauce oraz medale za sukcesy sportowe. Następnie uczniowie klasy II zaprezentowali krótki program artystyczny, którym pożegnali się ze starszymi kolegami i koleżankami. Trzecioklasiści również przedstawili montaż słowno-muzyczny podsumowujący ich pobyt w Gimnazjum oraz złożyli podziękowania na ręce rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2013/2014 Podsumowanie r. szk. 2013/2014 oraz pożegnanie absolwentów