Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Koncert gitarowy

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Koncert gitarowy

23 października w naszej szkole gościł wybitny gitarzysta pan Jacek Albin Ostrowski, dzięki któremu mogliśmy wysłuchać koncertu „Gitara wczoraj i dziś”. Artysta opowiedział o budowie gitary oraz o historii tego instrumentu. Publiczność wysłuchała utworów  klasycznych, współczesnych, a nawet egzotycznych.  Mogła  także podziwiać niezwykłe umiejętności muzyka wypracowane w ciągu ponad czterdziestu lat gry na gitarze.