Akademia z okazji Święta Niepodległości

10 listopada uczestniczyliśmy w akademii "Drogi do wolności", którą przygotowali uczniowie Szkoły Podstawowej. Montaż słowno-muzyczny wprowadził nas w nastrój obchodów Święta Niepodległości. Patriotyczne i żołnierskie piosenki oraz wiersze przybliżyły trudną, długą i okupioną krwią wielu Polaków drogę do suwerenności naszego kraju. Ta lekcja historii z pewnością pokazała, że wolność to jedna z najcenniejszych wartości, którą w sposób szczególny trzeba doceniać i szanować.

{gallery}aktualnosci/2014_2015/11_listopad{/gallery}
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Akademia z okazji Święta Niepodległości