Śliwkowa Gimnazjada

Śliwkowa Gimnazjada

„Śliwkowa Gimnazjada”
20 listopada nasi trzecioklasiści wzięli udział w „Śliwkowej Gimnazjadzie”, która odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Czchowie. Spotkanie zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Dobroczynne „Iskierka Nadziei” oraz Zespół Szkół w Czchowie. Uczniowie mogli zobaczyć prezentację produktów lokalnych oraz brali udział w ich degustacji. Mieli także okazję wykazania się wiedzą i sprawnością fizyczną, biorąc udział w quizach oraz zawodach sportowych. Ważnym elementem naszego wyjazdu było również zwiedzanie szkoły i poznanie jej oferty edukacyjnej.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Śliwkowa Gimnazjada