Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Spotkanie z podróżnikiem

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Spotkanie z podróżnikiem

 

15 grudnia nasze Gimnazjum odwiedził podróżnik p. Ryszard Ferenc. Gość w ciekawy sposób przybliżył historię, kulturę, przyrodę Palestyny i Izraela. Podał też wiele informacji dotyczących judaizmu. Na prezentowanych slajdach uczniowie mogli zobaczyć m. in. Ścianę Płaczu, Betlejem, Górę Oliwną i Morze Martwe.
Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Spotkanie z podróżnikiem