Festiwal Nauki

Festiwal Nauki

9 marca 2015 r. uczniowie klasy trzeciej wzięli udział w Festiwalu Nauki organizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku. Głównym celem wyjazdu była popularyzacja nauki poprzez zabawę i ćwiczenia interaktywne oraz integracja ze społecznością brzeskiego Zespołu Szkół. Uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w lekcjach pokazowych j. angielskiego oraz informatyki. Na tych zajęciach mogli się zapoznać z nauczycielami uczącymi w szkole oraz ciekawymi metodami pracy. Mamy nadzieję, że ten wyjazd przyczynił się do zwiększenia świadomości uczniów na temat wyboru ich przyszłych kierunków kształcenia.