Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Festiwal Nauki

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Festiwal Nauki

9 marca 2015 r. uczniowie klasy trzeciej wzięli udział w Festiwalu Nauki organizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku. Głównym celem wyjazdu była popularyzacja nauki poprzez zabawę i ćwiczenia interaktywne oraz integracja ze społecznością brzeskiego Zespołu Szkół. Uczniowie naszego Gimnazjum wzięli udział w lekcjach pokazowych j. angielskiego oraz informatyki. Na tych zajęciach mogli się zapoznać z nauczycielami uczącymi w szkole oraz ciekawymi metodami pracy. Mamy nadzieję, że ten wyjazd przyczynił się do zwiększenia świadomości uczniów na temat wyboru ich przyszłych kierunków kształcenia.