Warsztaty w ramach programu Młodzieżowe Rady – edukacja obywatelska w praktyce

Warsztaty w ramach programu Młodzieżowe Rady – edukacja obywatelska w praktyce

W dniach 8-9 kwietnia uczniowie naszej szkoły: Kornelia Warkocz i Krzysztof Radzięta wzięli udział w warsztatach zorganizowanych w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG. Celem szkolenia było zapoznanie z założeniami projektu, z zasadami funkcjonowania Młodzieżowych Rad Gmin oraz dobrymi praktykami. Młodzież uczestniczyła też w debacie oksfordzkiej dotyczącej młodzieżowych rad. Wspólnie z uczniami z innych gmin uczestniczyli w warsztatach na temat przygotowania dobrego wniosku projektowego. Wzięli też udział w quizie o Młodzieżowych Radach Gmin i o demokracji. Kornelia i Krzysiek zajęli w nim pierwsze miejsce! Serdecznie im gratulujemy!

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Warsztaty w ramach programu Młodzieżowe Rady – edukacja obywatelska w praktyce