Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Warsztaty w ramach programu Młodzieżowe Rady – edukacja obywatelska w praktyce

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Warsztaty w ramach programu Młodzieżowe Rady – edukacja obywatelska w praktyce

W dniach 8-9 kwietnia uczniowie naszej szkoły: Kornelia Warkocz i Krzysztof Radzięta wzięli udział w warsztatach zorganizowanych w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy EOG. Celem szkolenia było zapoznanie z założeniami projektu, z zasadami funkcjonowania Młodzieżowych Rad Gmin oraz dobrymi praktykami. Młodzież uczestniczyła też w debacie oksfordzkiej dotyczącej młodzieżowych rad. Wspólnie z uczniami z innych gmin uczestniczyli w warsztatach na temat przygotowania dobrego wniosku projektowego. Wzięli też udział w quizie o Młodzieżowych Radach Gmin i o demokracji. Kornelia i Krzysiek zajęli w nim pierwsze miejsce! Serdecznie im gratulujemy!

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Warsztaty w ramach programu Młodzieżowe Rady – edukacja obywatelska w praktyce