Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Konkurs piosenki anglojęzycznej

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Konkurs piosenki anglojęzycznej

W dniu 28.04.2015 r. odbył się konkurs piosenki anglojęzycznej zorganizowany przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku. W konkursie wzięły udział 2 uczennice z trzeciej klasy naszego gimnazjum, które wykonały piosenkę z repertuaru Ed'a Sheeran'a „I see fire”. Poziom wszystkich uczestników był bardzo wyrównany. Trzecioklasistki miały okazję do zaprezentowania swoich umiejętności muzycznych i językowych przed szerszą publicznością. Mimo iż, nie zajęły one miejsca na podium, otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Konkurs piosenki anglojęzycznej