Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Zjazd szkół imienia Królowej Jadwigi

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Zjazd szkół imienia Królowej Jadwigi

8 czerwca uczniowie naszego gimnazjum wraz z panią Dorotą Muchą i księdzem Wojciechem Wątrobą a także rodzicami: Agnieszką Bober, Dorotą Kowalczyk oraz Teresą Pawełek uczestniczyła w zjeździe szkół Jadwiżańskich

Najpierw poszliśmy na Wawel, gdzie w Katedrze modliliśmy się pod Czarnym Krucyfiksem

i złożyliśmy czerwone róże przy relikwiach Pani Wawelskiej. Następnie przejechaliśmy do Centrum Jana Pawła II w Łagiewnikach, gdzie zwiedziliśmy Sanktuarium i wzięliśmy udział w Mszy Świętej. Przewodniczył jej Kardynał Stanisław Dziwisz. Eucharystię odprawiał również nasz ksiądz katecheta. Wśród gości byli też Pani Konsul Węgier i młodzież z Budapesztu.

 

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2014/2015 Zjazd szkół imienia Królowej Jadwigi