Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Sprzątanie Świata - Polska 2015

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Sprzątanie Świata - Polska 2015

            „Wyprawa - poprawa” - pod takim hasłem ruszyła tegoroczna akcja Sprzątania świata – Polska. W ramach tegorocznej edycji kampanii zwrócono uwagę na rolę, jaką każdy z nas może odegrać w tworzeniu i funkcjonowaniu systemu gospodarowania odpadami komunalnymi w gminie. Uczniowie naszego Gimnazjum uczestniczyli w sprzątaniu naszej miejscowości. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2015/2016 Sprzątanie Świata - Polska 2015