Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Wigilia niemiecka

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Wigilia niemiecka

Dnia 18 grudnia uczniowie gimnazjum w ramach lekcji języka niemieckiego wzięli udział w zajęciach kulturoznawczych, których tematem były zwyczaje świąt Bożego Narodzenia w Niemczech. Dzięki pomocy uczniów i ich rodziców, społeczność szkoły mogła skosztować specjałów kuchni niemieckiej, ze szczególnym uwzględnieniem potraw świątecznych. Uczniowie zapoznani zostali z tradycjami świątecznymi panującymi w krajach niemieckojęzycznych, wysłuchali najsłynniejszych kolęd oraz nauczyli się jednej z nich. Wszystkim rodzicom i uczniom, którzy włączyli się w przygotowania, składam serdeczne podziękowania. Joanna Olchawa