Inauguracja

Inauguracja

Inauguracja roku szkolnego 2011/2012

1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Na początku uroczystości odbyło się spotkanie uczniów i nauczycieli na sali gimnastycznej. Pani dyrektor mgr Barbara Kondziołka powitała wszystkich po wakacyjnej przerwie, zapoznała z organizacją roku szkolnego oraz życzyła uczniom i kadrze pedagogicznej owocnej pracy. Uczciliśmy  także chwilą ciszy pamięć ofiar II wojny światowej. Następnie uczniowie poszczególnych klas spotkali się z wychowawcami, po czym cała społeczność naszej szkoły uczestniczyła we Mszy św. rozpoczynającej nowy rok szkolny i katechetyczny.