Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Spotkanie profilaktyczne

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Spotkanie profilaktyczne

6 marca naszą szkołę odwiedził bluesman Sławomir Pyrko, który zaprezentował program profilaktyczny "SZANUJ ŻYCIE". Podczas spotkania gość przestrzegał przed konsekwencjami nieodpowiedzialnych i niewłaściwych zachowań młodych ludzi. Podjął m.in. tematy narkomanii, alkoholizmu, aborcji. W barwny i ciekawy sposób dzielił się swoimi przeżyciami i wnioskami wynikającymi z obserwacji świata. Jego opowieści były przeplatanie autorskimi piosenkami. Poprzez humor i interesujący przekaz bardzo łatwo nawiązał kontakt z młodzieżą.

Jesteś tutaj: Strona Główna Archiwum Aktualności 2011/2012 Spotkanie profilaktyczne