Warning: implode(): Invalid arguments passed in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/notificationary/notificationary.php on line 6578
Poranek wielkanocny

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/gimnazjum/public_html/gimnazjum_uszew/plugins/system/jat3/jat3/core/menu/base.class.php on line 178

Poranek wielkanocny

4 kwietnia 2012 r. w naszej szkole odbył się Poranek wielkanocny. Spotkanie rozpoczęła część artystyczna przygotowana przez klasy 1. Montaż słowno - muzyczny wprowadził wszystkich w atmosferę Świąt Wielkanocnych i przybliżył ich prawdziwy sens. Po części artystycznej odbył się turniej wielkanocny, w którym rywalizowały wszystkie klasy. Uczniowie wykonywali zadania zarówno sprawnościowe jak i umysłowe. Mimo iż wszystkie klasy walczyły zaciekle, zwycięzcą została klasa 3b. Poczęstunek został przygotowany przez Radę Rodziców.