Poranek wielkanocny

4 kwietnia 2012 r. w naszej szkole odbył się Poranek wielkanocny. Spotkanie rozpoczęła część artystyczna przygotowana przez klasy 1. Montaż słowno - muzyczny wprowadził wszystkich w atmosferę Świąt Wielkanocnych i przybliżył ich prawdziwy sens. Po części artystycznej odbył się turniej wielkanocny, w którym rywalizowały wszystkie klasy. Uczniowie wykonywali zadania zarówno sprawnościowe jak i umysłowe. Mimo iż wszystkie klasy walczyły zaciekle, zwycięzcą została klasa 3b. Poczęstunek został przygotowany przez Radę Rodziców.